Kulturystyka Podkategoria: Kulturystyka

 • Fitness świetna sylwetka »

  Od zarania dziejów hasło ruch to zdrowie było rozgłaszane i nagłaszane. Każdy o tym trąbił. Obecnie koncerny medialne zablokowały całkowicie przystępność tego hasła. Nawet jedna osoba o tym nie mówi. Całkiem dobrze niech potencjalny Kowalski siedzi i ogląda Taniec z Gwiazdami zamiast się ruszać.
  Nie daj się zatem omotać szarlatanom od robienia prania mózgów i odejdź od swego ukochanego telewizora, komputera, liczydła, maszyny do pisania czy czegokolwiek innego co zmusza Cię do siedzenia i poddaj się codziennej gimnastyce, która wzmocni Twoje ego.
  Godzina ćwiczeń dziennie aerobiku da Tobie nadzwyczajną satysfakcję. Poczujesz się nie gorzej i będzie miał więcej energii do pracy. Odwiedź nas już w chwili obecnej i zacznij ćwiczyć. Dołącz do wielkiego grona zadowolonych ludzi. UWAGA! MMA jest jak narkotyk i kto raz zacznie ćwiczyć nigdy już nie przestanie. Brak wydzielających się endorfin w końcu się odezwie i będziemy musieli rozpocząć znowu ćwiczyć.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odżywki »

  Każdy, kogo interesuje kulturystyka wie, że aby osiągnąć odpowiednie efekty trzeba ciężko pracować. Nie da się niestety wyrzeźbić stosownie mięśni siedząc przed komputerem. Dosłownie czynne uprawianie sportu przyczynia się do tego, że posiadamy lepszą kondycję, niemniej jednak już nie do przyrostu i ukształtowania tkanki mięśniowej. Do tego celu niezbędne są odpowiednie ćwiczenia na siłowni, które sprawią, że mięśnie ( za pomocą dobranej therm line ) będą wyćwiczone w odpowiedni metodę. Natomiast nie raz i same ćwiczenia nie wystarczą. To czy będą one efektywne jest uzależnione od tego, jaki efekt finalny chcemy osiągnąć. O ile mamy odpowiednią masę i zależy nam jedynie na wyrzeźbieniu naszych ukrytych pod zwałami tłuszczu mięśni to w tym celu musimy ustalić całkiem inne ćwiczenia, a oprócz tego dietę niż w przypadku, kiedy nasza budowa ciała sprawia, że nie stanowimy oporu nawet dla zefirku. Jeśli bowiem chcemy zwiększyć swoją masę mięśniową to może być konieczne zastosowanie odpowiednich preparatów, które nas w tym wspomogą. Ludzkie mięśnie mają swój limit przyrostu. Każdy kulturysta zmagał się z tym dylematem, że doszedł do takiego momentu, iż ćwiczenia na siłowni nie przynosiły żadnego efektu, ponieważ osiągnął już masę mięśniową optymalną dla własnego organizmu. Wówczas zwiększenie masy jest możliwe wyłącznie i tylko za radą chemicznych preparatów. Dobrze to jest problem zawodowych kulturystów. Co zrobić, jeżeli chcemy dopiero osiągnąć swoją optymalną masę? Również są dostępne odżywki białkowe, które nam w tym pomogą.Odżywki białkowe dla przykładu przyśpieszają przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej. Muszą być natomiast stosowane zgodnie z wymogami trenera.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z suplementami »

  Czy pragnąłbyś rozpocząć swoją konfrontację z sportem kulturystycznym? Nie wiesz, na czym stricte polega ten sport i w jaki sposób można zacząć w nim owocny początek? Nie wiesz czym są odżywki kulturystyczne takie jak odżywki? W tym obszarze zyskasz treści, które wprowadzą cię w realia sportu kulturystycznego. Znajdujące się schematy ćwiczeniowe oraz treści na przedmiot tego, jak winna jawić się rutynowa dieta siłacza będą bezsprzecznie szalenie pomocne. Dzięki temu portalowi otrzymasz wiadomość czym tak faktycznie jest kulturystyka. Rozpoznasz racje i mity odnośnie tego sportu. Zapraszamy również tych sportowców, którzy w zakresie kulturystyki mieli już swoje początkowe kroki. Dzięki profesjonalnym zdaniom profesjonalistów uzyskasz informacje jak wzmocnić swój plan treningowy. Osiągalne informacje pozwolą również na poznanie kompletnej racji o suplementacji. Jakie preparaty są zalecane, z kolei jakich preparatów poleca się wystrzegać, a także jakie przywyknięcia żywieniowe wyeliminować i jakimi je podmienić, aby ćwiczenia były jak najlepiej skuteczne. Na portalu znajduje się realny niezbędnik każdego sportsmena, którego oszałamia sport kulturystyczny.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spalacze tłuszczu »

  ENC Sport jest to sklep internetowy, w którym możesz nabywać odżywki, suplementy diety a także sprzęt fitness i siłowy, jakiego potrzebujesz do treningów zarówno w mieszkaniu jak i w profesjonalnej siłowni. Prowadzimy współpracę z importerami sprzętu z Niemiec i Belgii, co pozwala nam na oferowanie naszym nabywcom wyśmienitej jakości produktów, które cieszą się respektem w całej zachodniej Europie. Zapraszamy na witrynę www sklepu ENC Sport oraz do kontaktu przez email lub osobistego w naszym sklepie.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trening personalny Katowice »

  Trening personalny Katowice

  Jestem trenerem personalnym z ponad czteroletnim doświadczeniem w pracy z Klientami, którzy zgłaszali się do mnie z różnymi celami. Większość klientów chce zrzucić nadwagę lub zbudować muskulaturę albo wymodelować sylwetkę. Są też Klienci, którzy pytają o treningi personalne ukierunkowane na budowanie siły i wytrzymałości. Dla każdego Klienta indywidualnie układam plan treningowy, określam intensywność treningu oraz jego objętość i obciążenia. Prowadzę treningi personalne na terenie Katowic i miast ościennych, są one skierowane do osób w każdym wieku i o każdym poziomie sprawności. W ofercie mam również treningi dla seniorów oraz prywatne lekcje jogi (joga Katowice)

  Dla moich Klientów przygotowałem pakiety treningowe, które zawierają również przygotowanie planu diety i monitorowanie składu ciała celem określenia postępów.

  Trening personalny Katowice - zapraszam!

  Data dodania: 17 01 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kulturystyka

Kulturystyka - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »