Ośrodki sportowe Podkategoria: Ośrodki sportowe

 • Orliki - Trawa, Boiska »

  W ostatnich latach została zbudowana w naszym państwie wielka ilość boisk z pokrywą syntetyczną, wyjątkowo boiska z programu rządowego Orlik 2012. Nawierzchnia boiska Orlik składa się z trawy wyprodukowanej z materiałów syntetycznych,  zasypanej warstwą piasku i wykonanego z gumy granulatu.
  Zestaw Honda F720 to specjalistyczny układ maszyn, który powinien odnaleźć się na każdym boisku z nawierzchnią syntetyczną.  Nasz zestaw Honda F720 sprawdza się już na wielu boiskach Ośrodków Sportu tudzież Rekreacji, związkach sportowych i gminach opiekujących się boiskami Orlik 2012. Serwis boisk Orlik wymaga jednostki napędowej do urządzeń - jest nią ciągnik jednoosiowych Honda F720 zasilany jednocylindrowym motorem spalinowym o mocy 5,5 KM. Ciągnik posiada 6 biegów do przodu i 2 do tyłu co daje sposobność odpowiedniego implementacji prędkości jazdy do działań wykonywanych w różnych postanowieniach. Kluczowy zabieg to szczotkowanie, czyli utrzymanie równomiernego wypełnienia sztucznej trawy na boisku Orlik - wymaga regularnego szczotkowania za pomocą szczotki wczesującej Honda FBS 170, zabieg ten na boiskach intensywnie użytkowanych staje się zabiegiem popularnym. Do usuwania śmieci służy specjalna zamiatarka z pojemnikiem FBZ 120. Rozluźnianie wypełnienia tudzież prostowanie włókien przeprowadzamy broną aktywną Honda FBB 120.
  Polecamy maszyny do odśnieżania Honda HSS 1380i, HSM 1180i, HSM 1390i, a ponadto HSM 1590iS, które odśnieżają w sposób nie wywierający nacisku na boisko oraz odśnieżają w sposób bezpieczny dla włókien syntetycznej nawierzchni. Dostawcą wszelakich takich urządzeń w Polsce jest Firma Aries Power.
   

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stok Myślenice »

  Stacja turystyczna w Myślenicach znajduje się w bliskiej odległości od Krakowa. Góra Chełm to idealne pozycja na początek wędrówki po Beskidzie wyspowym. W lecie mamy do dyspozycji spore trasy rowerowe specjalnie przygotowane. Także w zimie mamy dużo atrakcji dla narciarzy. Na szczycie góry stworzyliśmy ekskluzywne apartamenty. W czasie zimowym gdy stacja narciarska jest otwarta funkcjonuje u nas wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Jest to wielkiej klasy sprzęt. U nas spędzisz aktywnie urlop z dala od miejskiego zgiełku zarówno w lecie jak i zimie. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ośrodki sportowe

Ośrodki sportowe - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »