Strony związane z hasłem 'smieszne':

 • Śmieszne filmy »

  Serwis dla amatorów kręcenia filmików wideo. Nakręć filmik i podziel się nim z innymi użytkownikami. Komentuj, oceniaj i dziel się własnymi pomysłami. Poznaj na forum innych amatorów kamery i wymieniaj się opiniami i spostrzeżeniami. Oglądaj i komentuj filmiki, które mają najwięcej odsłon w sieci. Dowiedz się jakie wideo są najczęściej oglądane i najlepiej oceniane. Tysiące filmików podzielonych na kategorie. Filmiki śmieszne, przydatne i zwracające uwagę na poważne tematy. Daj się wkręcić w filmikowy świat.serwis dla amatorów kręcenia filmików wideo.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia »

  Ekartki to dziś jedna z bardziej popularnych form przekazywania życzeń z różnorodnych okazji. Coraz bardziej wypierają klasyczną formę papierową kartek z życzeniami z rozlicznych powodów. Najczęstszym jest zwykłe lenistwo - brak konieczności wychodzenia z domu na pocztę, jak i znacznie większy wybór wśród szablonów. W rozróżnieniu do form papierowych, kartki elektroniczne mogą być tworzone wprost przez samego nadawcę wg jego autorskiego smaku. W świecie obrazków nadający posiada nie tylko szereg różnorodnych znaczków, ale co najlepsze - dziesiątki tysięcy przeróżnych rysunków, które są podstawą każdej kartki elektronicznej. W serwisie wynaleźć można nie tylko kartki na popularne święta, lecz również na unikalne okazje. W dodatku, działy z rysunkami miłosnymi, smutnymi, wesołymi, itp ułatwiają także zrobienie kartek elektronicznych wyrażających najskrytsze emocje, przeczucia. Sam zaś sposób wysyłania jest fantastycznie zwyczajny, kilka chwil i Twoja kartka rychło wskakuje do skrzynki pocztowej adresata.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne filmiki »

  Strona, która trwale poprawi Ci humor. Najśmieszniejsze grafiki i żarty autorstwa internautów. Śmieszne zdjęcia i zabawne filmiki. Śmieszne gry, teksty, sekcja żartów, bez komentarza". Słyszałeś świetny żart? Wrzuć na stronę, żeby inni też mogli się z niego pośmiać. Zrób śmieszne zdjęcie, nakręć śmieszny filmik i podziel się nim z innymi internautami. Kiedy się nudzisz lub chcesz sobie poprawić nastrój, to jest świetne miejsce, które wprawi Cię w dobry nastrój na cały tydzień. Śmiech to zdrowie, więc podaruj sobie dawkę dobrego samopoczucia.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  Jeśli kochasz dowcipy bardzo dobrej jakości, zapraszamy do odwiedzenia strony www.rechot.com, który od niemal 8 lat bawi swoich użytkowników wielką liczbą kawałów podzielonych na rozliczne kategorie. Niezależnie jaki gatunek dowcipu cenisz, czy wolisz kawały dla dorosłych, kawały o teściowej czy bez sensu u nas odkryjesz coś dla siebie. Dla bardziej energicznych użytkowników naszego portalu oferujemy możność dodawania prywatnych artykułów, komentowania już dodanych śmiesznych kawałów i filmów. Co pewien okres można wziąć udział w konkursach i wygrać interesujące nagrody. O ile więc chcesz polepszyć sobie humor, zabić czas w pracy lub w domu czy poznać humory aby błysnąć w towarzystwie ten portal jest sporządzony dla Ciebie. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »