Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa Proponujemy indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną dla osób rozpoznających u siebie objawy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania, fobii, ADHD. Prowadzimy także terapię dla małżeństw i par. Zapraszamy do cichego miejsca na Żoliborzu, w pobliżu którego znajduje się stacja metra. Osoby, które znalazły się w kryzysie, pragną dokonać w swoim życiu zmian lub mają utrudnione codzienne funkcjonowanie z powodu długotrwałego cierpienia, mogą liczyć na naszą pomoc, profesjonalizm, a także na anonimowość i dyskrecję.

Szczegóły strony www.diada.pl:

Podlinkuj stronę www.diada.pl:

Psychoterapia Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog »

  Prócz niniejszego nasz lekarz zbawienny jest przy nerwowościach, trwogach, melancholii, bezsenności, kryzysach lub wrażeniach traumatycznych. Miło zapraszamy do sięgnięcia z niezmiernie zawodowych usług naszego doktora psychologa. Kilkuletnie doznanie także szerokie grono zaspokojonych tudzież wyleczonych klientów toteż nie jedyne atuty w celu jakich powinno się przyjść do owego psychologa. Zakres jego usług dotyczy leczenie całkowitego gatunku uzależnień, trening tęgiego rozmyślania tudzież antystresu, mobilizacji umysłowości w walce z rakami, infekcjami przewlekłymi także leczenia chemioterapią.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Rzeszów »

  Jeśli nie wiecie Państwo gdzie dokonać badanie gastroskopowe w Rzeszowie, polecamy usługi Centrum Medycznego MEDICOR. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi diagnostycznemu nasi pacjenci mogą wykonywać u nas również zalecane przez lekarza badania z zakresu: badań ultrasonograficznych, badań radiologicznych, a także rezonansu magnetycznego. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Znajdziesz tu wyspecjalizowaną obsługę medyczną na Podkarpaciu, posiadającą obszerną wiedzę i doświadczenie.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fachowa psychoterapia w mieście Poznań »

  Centrum Rozwoju i Psychoterapii Poznać siebie jest właścicielem niniejszej witryny. W czasie konsultacji psychologicznych ustalamy najbardziej optymalną formę pomocy. Przeprowadzamy specjalistyczne warsztaty oraz szkolenia na zamówienie. Psychoterapia to forma wsparcia, którą oferujemy w takim mieście, jak Poznań. Oferujemy badania dla kierowców, testy na iloraz inteligencji. Możemy przeprowadzić Tobie określenie cech temperamentu. W celu lepszego zapoznania się z naszą bogatą oferta, zachęcamy do zwiedzenia portalu.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Warszawa »

  Psychika i osobowość człowieka bardzo różnie wygląda w sytuacji gdy spotkamy się z trudnymi życiowymi momentami lub na wskutek długotrwałego kontaktu z stresem który towarzyszy nam w życiu osobistym jak i w pracy. Jeżeli nasz organizm nie potrafi właściwie sobie poradzić z tymi sytuacjami bardzo owocna może okazać się wizyta u specjalisty, który umie przeprowadzić taką terapię by nasza psychika i samopoczucie ciągle stały na najwyższym poziomie. Terapianastroje.pl to zespół osób, którzy w wielu dziedzinach takich jak laryngoligia, dietetyka czy psychiatria udzieli nam specjalistycznej pomocy.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, Cytologia, Przychodnie »

  Obecnie w Państwie Polan budują się rozlicznego rodzaju przychodnie. Kraków to ośrodek miejski, w którym tego typu działa faktycznie wiele. Na wyjątkową uwagę zasługuje znana i poważana przychodnia MedicBud. Więcej wiadomości na jej temat da się odnaleźć na stronie internetowej poradniamedicbud.pl. Byli klienci tej przychodni zgodnie potwierdzają, że mieli do czynienia z naprawdę porządną opieką lekarską. W miejscu tym od paru lat praktykowana jest także psychoterapia. Kraków to miasto, w jakim znacznie więcej mieszkańców zapisuje się na tego rodzaju audiencje. Z pewnością wpływ na to ma o wiele większe tempo życia, za którym nie wszyscy potrafią nadążyć. Z tego wszystkiego biorą się co więcej inne choróbska, dlatego coraz więcej pań zmuszonych jest częstokroć wykonywać badanie takie jak cytologia. Kraków jest miejscem, w jakim nie brak tego typu gabinetów.

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Łódź - Joanna Iwińska - stomatologia bezstresowa, dentysta Łódź, Teofilów, Rojna »

  Nazywam się Joanna Iwińska. Od kilkunastu lat prowadzę swój własny gabinet stomatologiczny. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym poziomie. Możliwe jest to dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu które nie byłoby możliwe bez ciągłego dokształcania się.Jednak sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć korzystać z niego dla dobra pacjenta. Pogłębiam swoją wiedzę z zakresu ortodoncji,stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, protetyki, Serdecznie zapraszam. Przeglądy zębów oraz wszystkie konsultacje są nieodpłatne.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »